20 czerwca na boiskach Orlik przy SP7 odbyła się druga edycja Turnieju Młodych Orłów o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Na murawie rywalizowało 10 drużyn z całego regionu, a młodzi piłkarze pokazali ogromne zaangażowanie, sportową pasję i wiele piłkarskich umiejętności.
Podczas turnieju rozegrano aż 23 emocjonujące mecze. Po zaciętej rywalizacji końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
- Rominta Gołdap
- Zatoka Braniewo
- Constract Lubawa
- Błękitni Orneta
- Mrągowia Mrągowo
- Vęgoria Węgorzewo
- Granica Kętrzyn
- Tęcza Biskupiec
- Victoria Bartoszyce
- Legia-Bart Bartoszyce
Wyróżnienia indywidualne:
- Najlepszy strzelec – Teodor Majcher (Mrągowia Mrągowo)
- Najlepszy bramkarz – Piotr Piersa (Rominta Gołdap)
- MVP turnieju – Marcel Mościński (Rominta Gołdap)
Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową postawę, trenerom za przygotowanie drużyn, rodzicom i kibicom za gorący doping, a sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację za stworzenie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery.
Do zobaczenia za rok na III Turnieju Młodych Orłów!
foto|T.P.





